Увазі батьків!

З вашою дитиною сталася серйозна біда, і ви вирішили звернутися по допомогу до нашого фонду?

Ми хочемо, щоб Ваша дитина була здорова! І постараємося зробити усе можливе, щоб допомогти вам.

Прийом документів і заяви на отримання допомоги у БОБФ “Майбутнє без меж” проводиться по понеділках і середах з 9:00 до 12:00 за адресою:

м. Суми, вул. Набережна р.Стрілки 4, офіс 5, або на електронну адресу.

Попередній запис по телефону: +38-095-372-96-66.

Документи необхідні для надання допомоги

 • Письмова заява на ім’я директора БОБФ “Майбутнє без меж” – Кастіна Р.О. У шапці заяви заповнюєте свої дані: прізвище, ім’я, по батькові (у родовому відмінку). Адреса проживання, адреса прописки, якщо він відрізняється від місця проживання. Свої паспортні дані, ИНН, контактний телефон. Сама заява – прошу посприяти у зборі коштів для моєї дитини – вкажіть прізвище, ім’я, дату народження, коли був поставлений діагноз його назва, чим лікували, які операції проводилися. Як за час лікування мінялося самопочуття дитини. Скільки коштує операція або лікування, обгрунтування неможливості оплати лікування самостійно. У заяві обов’язково повинні вказати наступне: “Для пошуку благодійної допомоги не заперечую проти того, що інформація про стан здоров’я моєї дитини, у тому числі медичні виписки і фотографії, буде використана в ЗМІ, Інтернет. Зобов’язуюся надавати звіти про усі паралельні збори”. Історія життя дитини для розміщення на сайті. Наше завдання – розповісти про вашу проблему людям, які перейнявшись, захочуть допомогти. Тому ваш лист має бути щирою, живою розповіддю про те, що сталося.
 • Копія свідоцтва про народження дитини (звіряється з оригіналом). Завіряється підписом “Копія вірна”.
 • Копія паспорта і ИНН батьків (звіряється з оригіналом). Завіряється підписом “Копія вірна”.
 • Оригінал або копія довідки, що підтверджує діагноз (копія довідка має бути завірена лікарем).
 • Копія посвідчення інваліда (звіряється з оригіналом). Завіряється підписом “Копія вірна”.
 • Копія рахунку з клініки, якщо має відбутися дорога операція (звіряється з оригіналом).
 • Рахунки іноземних клінік мають бути перекладені російською/українською мовою і завірені у бюро перекладів.
 • Довідка про склад сім’ї (оригінал).
 • Декілька фотографій дитини (бажано в електронному вигляді, оскільки вони будуть розміщені на сайті фонду).

Після отримання документів вони потрапляють в експертну раду Фонду, який вивчивши ситуацію, приймає рішення про можливість надання допомоги. Для ухвалення рішення експертна рада може запросити додаткову інформацію (результати аналізів; знімки, виконані на магнітно-резонансному або комп’ютерному томографі; та ін.).

Правила надання допомоги :

Фонд “Майбутнє без меж” робить як адресну допомогу, так і допомогу групам хворих на прохання лікарів у вигляді купівлі дорогих лікарських препаратів, оплати операцій, магнітно-резонансної або комп’ютерної томографії і так далі. Фонд не надає допомогу в оплаті лікування методами нетрадиційної медицини. У випадку якщо експертною радою Фонду прийнято рішення надати допомогу, з батьками зв’язується адміністратор Фонду і запрошує для складання юридичного договору, який підписується Фондом і батьками.

Фонд залишає за собою право відмовити в допомозі, якщо: 

 • документи надані частково або їх достовірність викликає сумніви;
 • експертна комісія фонду визнає надання допомоги неефективним (наприклад, вибраний метод лікування або вибрані ліки не застосовується для лікування цього захворювання або в даному конкретному випадку не може допомогти);
 • прохач допомоги відмовляється від спілкування із співробітниками фонду; не бере активної участі в допомозі своїй дитині; не надає звіти про усі паралельні збори; не відповідає на телефонні дзвінки, електронні листи, уникає зустрічей; не надає необхідній інформації впродовж трьох тижнів.

Важливо!!! Благодійний фонд має право відмовити в наданні благодійної допомоги, у разі, якщо за інформацією про збір коштів в ЗМІ, у тому числі і в мережі Інтернет, зібрані кошти перевищують суму, необхідну для лікування дитини. В цьому випадку грошові кошти будуть перераховані на лікування іншого підопічного БОБФ “Майбутнє без меж”.