Ваші старі та непотрібні речі можуть знайти нове життя та допомогти тим, хто потрапив у важку життєву ситуацію. Віддайте їх нам, а ми передамо їх малозабезпеченим сім`ям, пенсіонерам, переселенцям та бездомним. Завдяки таким небайдужим людям, як ви – ми зможемо зробити щасливим когось, хто так цього потребує.

Які речі підійдуть для благодійності?

Ми приймаємо будь-які чисті та охайні одяг і взуття, постільну білизну, іграшки, побутову хімію і техніку в робочому стані. Перед тим, як передавати речі в благодійність, головне задати собі одне питання: «Одягнув би я цю річ?». Пам`ятайте, що ви віддаєте речі таким же людям, як і ви. Просто їхнє життя склалося, нажаль, іншим чином на даний момент. Навряд вони будуть носити дірявий або брудний одяг. Будь ласка, підготуйте одяг перед тим, як віддати його на благодійність!

Як пожертвувати непотрібні речі на благодійність?

  • Принесіть одяг до нас.
  • Перешліть одяг по Новій пошті.

Хто може отримати безкоштовний одяг?

Отримати безкоштовний одяг може будь-яка людина, яка потрапила у складні життєві обставини. Якщо людина прийшла до нас за допомогою – значить, вона її отримає.

Ми допомагаємо малозабезпеченим людям, які звернулися до нашого благодійного фонду.

Якщо серед ваших знайомих є люди, які мають потребу в одязі чи чомусь ще – розкажіть їм про нас, або напишіть нам через форму зворотнього зв`язку у розділі «Контакти».

Якщо ви хочете допомогти, чи маєте запитання або пропозиції напишіть нам, або зателефонуйте за номером +38-095-372-96-66

Ми вдячні всім, хто вже приєднався і підтримує нашу ідею. Ваша допомога – безцінна. Вона безцінна так само, як і людське життя, яке врятували саме Ви!