Кому допомогли

Германенко Вероніка

До нашого фонду надійшов лист-прохання від Германенко Вікторії, чиїй донці ми майже рік тому охоче допомогли:
“Доброго дня!!!! Дуже прошу вашої допомоги для нашої донечки. Ми вже раз зверталися про допомогу в ваш благодійний фонд, за що безмежно вдячні вам за вашу допомогу, з кожною реабілітациєю, стає набагато важче долати шлях в подаланні страшного діагнозу ДЦП. І ми потребуємо допомоги небайдужих людей, допомогти нашій донечці піти самостійно, для цього ми дуже плідно працюємо, щоб подарувати повноційне дитинство нашій Веронікі.

Наразі, нам на березень запланована операція мо методу “Страєра”, а після дуже довготривала реабілітация, яка потребує великих коштів, самим нам не впоратись, нам дуже потрібна ваша допомога!!!!
Передчасне народження завадило Веронічці мати звичайне дитинство, як у всіх її однолітків.

Все її життя наповненне постійними заняттями зі спеціалістами, але в свої п’ять рочків вона дуже життєрадісна дівчинка, вона вже розуміє, якщо хочешь щось досягнути, над цим потрібно дуже сильно працювати.

Майже в рік їй поставили страшний діагноз ДЦП тетропарез, слава Богу із збереженним інтелектом, ми розуміємо, що чим молодша дитина, тим еластичніші їі м’язи, які здатні навчитись, новим діям та здобути нові навики.

Ми дуже мріємо, що наша донечка зможе самостійно піти до школи і на це є дуже великі шанси, тільки потрібно не зупинятися. Нам батькам вже складно боротися, тому дуже просимо допомогти нашій донечці.

ДЦП не вирок, віремо що ми подалаємо його, по заду пройдено дуже багато реабілітацій, але і по переду їх ще більше і вони для нашої донечки дуже необхідні, в неї є всі шанси піти самостійно, головне не здаватися та йти до такої омріяної цілі !!!”

Збір коштів для Германенко Вероніки завершено.