Кому допомогли

Думанський Назар

Історія про сильного хлопчика, який кожен день бореться з хворобою…
Мабуть, для батьків найбільше щастя – знати, що твоя дитинка здорова, що ввечері вона весела прийде із садочка чи школи і розповість про свої досягнення за день.

  Травень 2015-го. Народження нового життя –  синочка Назарчика. Але так сталося, що разом із великим #щастям у нашу родину прийшла біда.  Життя мого  Назарчика , якому зараз 6 ро­ків, вмістило в себе чимало страждань і недуг, що почалися від народження. В його карих оченятах- не дитячий біль і туга. Вагітність проход­ила добре. Народився синочок  з нормальною ва­гою і зростом, але самі пологи були надв­ажкими. Без жалісно клали уколи для розк­риття матки, тиснули живіт, кричали….
Моє немовля вийшло на світ і не заплакав.

Лікарі пояснили, що в пологах трьох разо­ве обвиття пуповиною навколо шиї. Але во­ни сказали, що нічого страшного ” жити буде”, бо вони його зацілували і надали першу допомогу. . І був на штучній вентиляції ле­генів і борідкою хит­ав- це спровокувало судоми перші години.

Потім обласна реанімація…..перебував на штучній вентиля­ції легень аж 11 дні­в.

Потім патологія… Додому виписали в 35 днів ,він був ослаблений,втомлений.

В 11 місяців діагноз ДЦП пролунав, наче грім із ясного неба, а далі – знову і знову боротьба за життя, за найменший шанс на одужання. Почалась боротьба за здорове і щасливе дитинство.

    Життєрадісний  мій синуля Назарчик кожного дня #важко_працює для того, щоб здобути повноцінне дитинство , щоб ганяти разом із однолітками у футбол ,  бігати на випередки із своєю сестричкою. Вона його величезна #підтримка,допомагає в усьому, вчить уроки, читає книжку, витирає ротик, годує навіть. Захоплюється цікавими пізнавальними іграми, любить малювати з допомогою , бо сам не може . Є велике бажання піти до школи своїми ногами …….

   Зараз Назару 7 років, і лише завдяки постійним реабілітаціям  він старається наздогнати своїх однолітків у розвитку. Назарчик  проходить систематичне лікування в реабілітаційних центрах і займається вдома – все, аби не зупинятися на півдорозі і бути здоровим хлопчиком.

Наш_життєвий_девіз – Не зупиняється на досягнутому, рухатися тільки вперед……..

Звертаємося про допомогу до вашого благодійного фонду так як ми фінансово виснажені , і немає можливості оплатити курс реабілітації , який вкрай потрібен для нашого сина.
Збір завершено. Всі кошти в повному обсязі перераховано на рахунок клініки.
Дякуємо всім небайдужим, що підтримуєте наших діток. Звіт про переказ коштів можете переглянути в розділі “Звіти”.