Кому допомогли

Думанський Назар

Травень 2015-го. Народження нового життя –  хлопчика Назарчика. Але так сталося, що разом із великим щастям у родину прийшла біда.  Життя Назарчика, якому зараз 6 ро­ків, вмістило в себе чимало страждань і недуг, що почалися від народження. В його карих оченятах не дитячий біль і туга. Вагітність проход­ила добре. Народився малюк  з нормальною ва­гою і зростом, але самі пологи були надв­ажкими. 
Лікарі пояснили, що в пологах трьох разо­ве обвиття пуповиною навколо шиї. Але во­ни сказали, що нічого страшного “жити буде”, бо вони йому надали першу допомогу.
Після пологів Назар с мамою потрапив в  обласну реанімацію, перебував на штучній вентиля­ції легень аж 11 дні­в.
В 11 місяців діагноз ДЦП пролунав, наче грім із ясного неба, а далі – знову і знову боротьба за життя, за найменший шанс на одужання. Почалась боротьба за здорове і щасливе дитинство.
Життя стало до і після, батькам здалося, що вони поринули в інший світ, який не існує. Але завдяки величезній підтримці: чоловіка, батьків, друзів, родичів і просто небайдужих, які завжди йшли бік обік з цією сім’єю, змогли стати сильними та продовжували боротьбу. Життєрадісний  Назарчик кожного дня важко працює для того, щоб здобути повноцінне дитинство, щоб ганяти разом з однолітками у футбол,  бігати на випередки зі своєю сестричкою. 
Зараз Назару 6 років, і лише завдяки постійним реабілітаціям  він старається наздогнати своїх однолітків у розвитку. Назарчик  проходить систематичне лікування в реабілітаційних центрах і займається вдома – все, аби не зупинятися на півдорозі та бути здоровим хлопчиком. Мабуть, для батьків найбільше щастя – знати, що твоя дитинка здорова, що ввечері вона весела прийде із садочка чи школи та розповість про свої досягнення за день.
Тож наша організація розпочинає збір коштів у розмірі 35000 гривень для маленького янгола.