Активність фонду

Допомога Ульянівській спеціалізованій школі-інтернату

Наше перше знайомство зі спеціалізованою Ульянівскою школою – інтернатом пройшло дуже вдало.

Нещодавно ми отримали лист-прохання від директора закладу з проханням про надання допомогу необхідними для школи речами та канцелярськими товарами.

Тож сьогодні, зібравши все за тим списком, ми завітали до дітлахів зі смачненьким та передали їм подаруночки від «Миколайчика»

Ці малюки дуже відкриті до спілкування, вони наче ті «мавпочки» що хочуть скоріше залізти на руки, але ми всі знаємо страшне вже для нас слово Карантин, тому відповідно дотримуємось усих рекомендацій та зберігаємо дистанцію.

В цій школі всі дітки особливі! Та і справді вони дуже особливі, в їх оченятах стільки добра та любові, що вистачить на усих. Вони, як і всі дітки, з самого ранку першим ділом зазирають під подушку, щоб знайти там приємний сюрприз. Але ті, хто вів себе нечемно цього рокк, отримали різочки, бо Святий Миколай все бачить і тільки чемним діточкам приносить подарунки.

Пройшовши екскурсією по школі – інтернату ми побачили ряд проблем, що необхідно усунути щонайшвидше. Перш за все дітлахам потрібен бойлер, бо зараз прийняття водних процедур дуже ускладнене. Тому ми найближчого часу відкриваємо збір коштів на бойлер, щоб дітки мали змогу нормально приймати ванні процедури.

Пропонуємо всім бажаючим разом з нами в наступний раз відчути радість дарування!

Ми віримо, що така доброта неодмінно повернеться до вас теплом і благополуччям!

Миру, добра і любові до ваших осель, дорогі!

Бережіть себе і один одного 💞