Кому допомогли

Бліндер Соломія

До нашого фонду звернулася Бліндер Світлана Михайлівна з проханням про допомогу для її доньки Соломії.

Через тяжкі пологи, які тривали більше 12 годин, моя Соломійка після народження потрапила до реанімації. Вона сама не дихала, стан був дуже тяжкий! Але з Божою допомогою вона вижила, і з кожним днем одужувала. Ми раділи, не знаючи що нас чекає попереду. у віці 5 місяців ми почули страшні слова, що прозвучали як вирок – ДЦП, епілепсія. Тато Соломії відразу нас покинув. І з того часу ми з малечою почали реабілітацію та боротьбу за її майбутнє.

Щомісячні професійні реабілітації та заняття вдома, а також медикаментозне лікування дають свої результати в позитивній динаміці. Нажаль, діагноз Соломійки такий, що їй потрібно займатися постійно і безперервно для того, щоб стати самостійною.

За 2 роки лікування ми вже здобули непоганих результатів: Соломійка тримає голову, перевертається на живіт, погано, але підповзає до предметів, сидить з підтримкою. Соля дуже життєрадісна дитина, вона непосида за характером, хоч і не може повноцінно рухатися, але інтелект збережений. Я дуже мрію, щоб всі плани по її лікуваню я змогла реалізувати, щоб досягнути хороших результатів. Тому я змушена просити про допомогу, бо кошти які потрібні на лікування дуже-дуже великі, і я не в силах їх оплатити, – розповідає нам мама Соломійки.

В Київській лікарні зможуть допомогти Соломійці, тому негайно починаємо сбір коштів на лікування малечі. Сума коштів яку потрібно зібрати 40000 (сорок тисяч гривень).

Дякуємо що приєднались до нас, разом подарували маленькій Соломійці здорове та щасливе дитинство. Квитанції про оплату лікування можете переглянути в розділі Звіти.